Sdružení Neratov

Sdružení Neratov Kopeček

Kopeček

O nás Kontakty Chráněné dílny Fotografie Lidé Listárna Katalog výrobků

Volnočasové aktivity pro děti ,mládež a dospělé

Naše dílna nabízí možnost docházky do některého z kroužků věnovaných problematice keramiky a různým technikám jejího zpracování.

Začínáme první týden v měsíci březnu.
Učíme se základní techniky zpracování a formování keramické hmoty, různé způsoby zdobení jak syrových, tak i vypálených výrobků. Děti vyrábějí výrobky dle své fantazie nebo zpracovávají téma určené vedoucím kroužku. Co si vyrobí, to si odnesou domů.

Zájemci se mohou přihlásit na tel.č. 731 604 084 nebo osobně v keramické dílně na Kopečku v Bartošovicích v O.h. Informujte nás, který den by vám nejlépe vyhovoval a který určitě ne. Podle zájmu se domluvíme na termínu konání kroužků.

 

Modelování

pro děti 8 - 18 let

Aktivity náplně kroužku se skládají převším z plastického modelování figur, modelování z plátu a dekorování výrobků engobami, barvítky a glazurami.

1x týdně v době od 16:00 do 17:30
cena: 600,- (březen – červen)

pro děti 5 - 7 let

Aktivity náplně kroužku se skládají převším z plastického modelování figur, modelování z plátu a dekorování výrobků engobami, barvítky a glazurami.Vyráběné objekty jsou přizpůsobeny věku a možnostem menších dětí a vybírány tak, aby co nejvíce podporovali jejich kreativní možnosti a umožňovali jim co největší míru seberealizace.

1x týdně v době od 15:00 do 16:30
cena: 400,- (březen – červen)

 

Modelování a točení na kruhu

pro dospělé

Náplň kurzu je zaměřena na postupné zvládnutí různých technik modelování a dekorování keramiky a podle zájmu frekventantů i základních točírenských dovedností

1x týdně od 19:00 do 21:00
cena: 1.pololetí – 800,-Kč
 

 
Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.
Adam a Eva