Sdružení Neratov

Sdružení Neratov Kopeček

Kopeček

O nás Kontakty Chráněné dílny Fotografie Lidé Listárna Katalog výrobků
aktuality
Napsali o nás
O sdružení
Sponzoři
Zvláštní nabídka
Orlické hory - originální produkt
Deutsch
Deutsch

        

Vybíráte dárky? Inspirujte se u nás!

Podívejte se na katalogy našich řemeslných dílen a vyberte si. Výrobky můžete objednat mailem nebo si je zakoupit v našem obchůdku vedle dílen (otevřeno je od pondělí do soboty).

- - -

Kopeček patří do Země příběhů

"Na skok do šikulovy dílny" právě k nám na Kopeček zve agentura CzechTourism v rámci své kampaně "Česko, země příběhů". Moc nás těší, že volba padla na nás! Pozvánku na Kopeček a další tipy na výlety po Východních Čechách najdete na zima.ceskozemepribehu.cz/vychodni-cechy

- - -

Kopeček v Bezbariérovém průvodci Královéhradeckého kraje

Naše dílny mají tu čest být součástí nového Bezbariérového průvodce po Královéhradeckém kraji, naše přístupnost a toalety byly v bezbariérovosti oceněny "zeleně", tedy jako nejsnáze přístupné (to ostatně dokládá i certifikát Bez bariér, který máme udělen).

Celý tento velmi pěkný průvodce je k prohlédnutí a ke stažení zde

- - -

Prosba

Vážení přátelé a příznivci Kopečku, chtěli bychom vás poprosit o pomoc. Pro naši tkalcovnu sháníme odstřižky látek, čisté ložní prádlo nebo trička, prostě cokoli, co vám už doma neposlouží, ale u nás by z toho mohl vzniknout kobereček nebo třeba textilní hračka. Přivítáme jednotlivé kusy i větší množství - látek u nás není nikdy dost!

Látky můžete přivézt přímo k nám nebo poslat poštou na naši adresu (Bartošovice v O.h. 15, 517 61). Pokud bydlíte v okolí, můžeme si látky i vyzvednout sami, domluvit se můžeme na tel. 731 604 084 nebo mailu kopecek@neratov.cz.

Se sběrem látek nám pomáhá i občanské sdružení ŠANGRI-LLA z Vamberku - látky můžete přinést i do sídla jejich sdružení (Tyršova 96, Vamberk). Více informací najdete zde.

Všem dárcům a sdružení ŠANGRI-LLA mockrát děkujeme!

- - -

Kopeček je BEZ BARIÉR!

V dubnu byl našim dílnám udělen certifikát BEZ BARIÉR. Ten zaručuje, že bezbariérové jsou nejen samotné dílny, ale i přístup k objektu a parkování, a jsme schopni zajistit i služby proškoleného personálu.

Po ochranných známkách "Orlické hory-Originální produkt" a "Práce postižených" jde už o třetí certifikát, který jsme získali - bereme to jako důkaz, že neustále pracujeme na našem rozvoji.

 BEZ BARIÉR

- - - 


Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.
Adam a Eva